Switch to Mobile    
    Switch to Mobile
 
 
 
 
League Fixtures
 
Select Division:     Select Month:  
 
 
Sat 05 Sep Welling United 12:30 Tranmere Rovers
Sat 05 Sep Aldershot Town 15:00 FC Halifax Town
Sat 05 Sep Altrincham 15:00 Cheltenham Town
Sat 05 Sep Barrow 15:00 Eastleigh
Sat 05 Sep Boreham Wood 15:00 Grimsby Town
Sat 05 Sep Bromley 15:00 Gateshead
Sat 05 Sep Chester FC 15:00 Forest Green Rovers
Sat 05 Sep Kidderminster Harriers 15:00 Braintree Town
Sat 05 Sep Lincoln City 15:00 Wrexham
Sat 05 Sep Macclesfield Town 15:00 Woking
Sat 05 Sep Southport 15:00 Dover Athletic
Sat 05 Sep Torquay United 15:00 Guiseley
Sat 12 Sep Braintree Town 15:00 Barrow
Sat 12 Sep Bromley 15:00 Macclesfield Town
Sat 12 Sep Cheltenham Town 15:00 Dover Athletic
Sat 12 Sep Eastleigh 15:00 Gateshead
Sat 12 Sep FC Halifax Town 15:00 Kidderminster Harriers
Sat 12 Sep Forest Green Rovers 15:00 Southport
Sat 12 Sep Grimsby Town 15:00 Aldershot Town
Sat 12 Sep Guiseley 15:00 Woking
Sat 12 Sep Lincoln City 15:00 Boreham Wood
Sat 12 Sep Tranmere Rovers 15:00 Chester FC
Sat 12 Sep Welling United 15:00 Torquay United
Sat 12 Sep Wrexham 15:00 Altrincham
Tue 15 Sep Aldershot Town 19:45 Welling United
Tue 15 Sep Altrincham 19:45 Eastleigh
Tue 15 Sep Barrow 19:45 Lincoln City
Tue 15 Sep Boreham Wood 19:45 Bromley
Tue 15 Sep Cheltenham Town 19:45 Macclesfield Town
Tue 15 Sep Chester FC 19:45 Grimsby Town
Tue 15 Sep Dover Athletic 19:45 Braintree Town
Tue 15 Sep Gateshead 19:45 Wrexham
Tue 15 Sep Guiseley 19:45 FC Halifax Town
Tue 15 Sep Kidderminster Harriers 19:45 Torquay United
Tue 15 Sep Southport 19:45 Tranmere Rovers
Tue 15 Sep Woking 19:45 Forest Green Rovers
Fri 18 Sep Grimsby Town 19:45 Tranmere Rovers
Sat 19 Sep Altrincham 15:00 Braintree Town
Sat 19 Sep Barrow 15:00 Aldershot Town
Sat 19 Sep Boreham Wood 15:00 Wrexham
Sat 19 Sep Chester FC 15:00 Eastleigh
Sat 19 Sep Dover Athletic 15:00 Guiseley
Sat 19 Sep FC Halifax Town 15:00 Southport
Sat 19 Sep Gateshead 15:00 Welling United
Sat 19 Sep Kidderminster Harriers 15:00 Lincoln City
Sat 19 Sep Macclesfield Town 15:00 Forest Green Rovers
Sat 19 Sep Torquay United 15:00 Bromley
Sat 19 Sep Woking 15:00 Cheltenham Town
Tue 22 Sep Braintree Town 19:45 Woking
Tue 22 Sep Bromley 19:45 Kidderminster Harriers
Tue 22 Sep Eastleigh 19:45 Dover Athletic
Tue 22 Sep FC Halifax Town 19:45 Gateshead
Tue 22 Sep Forest Green Rovers 19:45 Cheltenham Town
Tue 22 Sep Guiseley 19:45 Southport
Tue 22 Sep Lincoln City 19:45 Altrincham
Tue 22 Sep Macclesfield Town 19:45 Barrow
Tue 22 Sep Torquay United 19:45 Boreham Wood
Tue 22 Sep Tranmere Rovers 19:45 Aldershot Town
Tue 22 Sep Welling United 19:45 Chester FC
Tue 22 Sep Wrexham 19:45 Grimsby Town
Fri 25 Sep Dover Athletic 19:45 Woking
Sat 26 Sep Aldershot Town 15:00 Macclesfield Town
Sat 26 Sep Barrow 15:00 Kidderminster Harriers
Sat 26 Sep Boreham Wood 15:00 Altrincham
Sat 26 Sep Braintree Town 15:00 Guiseley
Sat 26 Sep Bromley 15:00 Chester FC
Sat 26 Sep Cheltenham Town 15:00 Tranmere Rovers
Sat 26 Sep Forest Green Rovers 15:00 Gateshead
Sat 26 Sep Lincoln City 15:00 Torquay United
Sat 26 Sep Southport 15:00 Grimsby Town
Sat 26 Sep Welling United 15:00 FC Halifax Town
Sat 26 Sep Wrexham 15:00 Eastleigh
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  National League Partners  
 
 
   


Official Broadcast Partners
Official Website Partner Official Facilities Partner
   
 
Official League Partners
 
 
Official Initiative Partner